Česky English Deutsch

Parametrické vyhledávání

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Blog

Blog


Kdy cvičit s EZ činkou?

Zahnutá TZ (EZ) činka procvičí při tréninku biceps podhmatem, u bicepsových zdvihů nadhmatem a během přitahování k bradě v předklonu i triceps (tricepsové tlaky vleže úzkým hmatem). Rozšíříte tím možnosti cvičení bicepsů s jednoručkami, olympijskou osou a bicepsovou osou.

Více

Publikováno 27. 2. 2020 10:44

Kdo stojí za firmou Grünsport?

V čele rodinné firmy Grünsport stojí dvě sestry, Michaela Anna Dvořáková Grünová a Gabriela Bernardová. Obě jsou sportovkyně tělem i duší. Přečtěte si jejich příběh.

Více

Publikováno 18. 6. 2019 13:00

Jaká pozitiva má cvičení v páru?

Vyčítá vám partnerka, že trávíte spoustu času v posilovně bez ní? Zapojte ji a vypracujte těla společně. Nejen, že budete trávit čas spolu, ale ještě se udržíte ve formě. V článku vám poradíme, jak na to a které cviky můžete cvičit společně.

Více

Publikováno 11. 6. 2019 13:00

Cvičení v ženském tandemu

Přemýšlíte, že začnete chodit do fitness centra? Nebaví Vás to samotné a partner radši zajde s kamarádem? Zkuste cvičit v ženském tandemu! Skvěle si zacvičíte, a ještě proberete nejnovější drby. Ve dvou se to prostě lépe táhne. Poradíme Vám, jaké zvolit cviky.

Více

Publikováno 4. 6. 2019 13:00

Chcete zvětšit objem prsního svalstva?

Nevíte, jakým cvikem nahradit tlaky na šikmé lavici? Chcete zvětšit objem prsního svalstva? Vyrobili jsme nový speciální stroj, který zapojuje opomíjenou horní část prsního svalu. Zjistěte více.

Více

Publikováno 28. 5. 2019 13:00

Vybavili jsme moderní fitness centrum v Brně

Jedno z nejmodernějších fitness center v Brně jsme vybavili našimi stroji z řady Deluxe. Stála před námi výzva zaplnit prostor o úctyhodné rozloze 500 m2. Přečtěte si, jak celá zakázka vznikala.

Více

Publikováno 22. 5. 2019 13:00

Cvičící lavice jako univerzální pomocník při procvičení celého těla

Cvičící lavici najdete v každé posilovně a je úplně jedno, jestli se jedná o moderní fitness centrumpro hosty velkých luxusních hotelů, nebo o domácí fitnessv garáži na chatě. Na posilovací lavici totiž dokážete při troše fantazie procvičit celé tělo. Na výběr máte hned několik lavic.

Více

Publikováno 22. 10. 2018 9:00

Fitness centrum ve škole? Starosti s vybavením nechte na nás

Stejné vybavení jako v moderním fitness centru. Multifunkční posilovací stroje, polohovací lavice a činky všech možných hmotností. I takhle může vypadat školní fitness centrum. Studenti ho využijí nejen při hodinách, ale i ve svém volném čase. Škola se pak pro ně stane doslova zábavou.

Více

Publikováno 18. 10. 2018 9:00

Klasika za rozumnou cenu – to jsou oblíbené jednoruční činky

Základní pomůckou pro různé formy posilování jsou jednoruční činky, posilování s nimi rozvíjí dynamickou vytrvalostní sílu a zpevňuje svaly ramen, paží, hrudníku a zad.

Více

Publikováno 15. 10. 2018 9:00

Zájem o fitness centra v hotelu neustále stoupá, víte jaké stroje vybrat?

Věděli jste, že jednou z nejčastějších služeb, kterou hoteloví hosté na služebních cestách poptávají, je fitness centrum? Po dlouhém pracovním dni na služební cestě je právě protažení těla vítanou aktivitou. I během dovolené chtějí lidé zůstat ve formě a pravidelně cvičit.

Více

Publikováno 11. 10. 2018 9:00

Fitness centrum v práci? Skvělý nápad, který zaměstnance motivuje

Vstup do firemního fitness centra je ojedinělý benefit, který ocení skoro každý zaměstnanec a v době, kdy poptávka po zaměstnancích převyšuje nabídku, je právě fitness centrum jedním z hlavních argumentů a obrovským lákadlem.

Více

Publikováno 9. 10. 2018 11:51

HC Plzeň a drsný trénink na Grün Sport crossfitové sestavě!

Datum konání: 10. 8. 2018 - 31. 8. 2018

Pojďte se s námi mrknout, jak tým HC Plzeň maká na naší crossfitové sestavě! Dáváme jim palce nahoru za maximálně výkonný trénink :-)

Více

Publikováno 10. 8. 2018 11:07