Česky English Deutsch

Parametrické vyhledávání

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Katalogy > Posilovací věže

Posilovací věže

Multifunkční posilovací věže

Multifunkční posilovací věže mají obvykle čtyři cvičící stanoviště. Stojí samostatně, nebo jsou propojené s další posilovací věži nebo s protisměrnými kladkami. V Grün Sportu dokážeme na věže přidat různé stroje, nebo posilovací věže propojit do větších celků se stanovišti, které právě vy potřebujete. Nejlepší posilovací věž tak bude sestavená na míru vašim potřebám.

6 výhod posilovacích věží

  1. Úspora místa.
  2. Úspora nákladů.
  3. Ergonomie bez kompromisů - naše kombinované věže mají stejný záběr při cvičení, jako samostatně stojící posilovací stroje. Nikdy neslevujeme z kvalitního tréninku.
  4. Originalita a variabilita – kromě výběru různých stanovišť je možné na věže přidat duální posilovací kladky. Duální kladky přispějí k lepší flexibilitě a stabilitě potřebné pro další trénink.
  5. Maximální využití – na malém prostoru díky kombinaci stanovišť a adaptérů procvičíte řadu svalových skupin. Věže jsou vhodné například na posilování břicha nebo cvičení tricepsu.
  6. Týmový trénink – pokud chodíte cvičit v páru nebo se známými, můžete trénovat společně na jedné cvičící věži.

Posilovací věže vyrábíme v těchto provedeních
Posilovací věž profi

Posilovací věž profi obsahuje následující stanoviště:

 

kladka záda široká,

kladka záda úzká,

kladka triceps,

kladka protisměrná

 

Posilovací věž 4 – věž Posilovací věž profi speciálprofi speciál má složení velmi podobné:

 

kladka záda široká

přítahy s opěrkou s dopomocí

kladka protisměrná

kladka záda úzká

 

Obě cvičící věže vyrábíme v základní třídě Klasik, střední třídě Compact nebo luxusní třídě Deluxe. 

V luxusní třídě Deluxe vyrábíme navíc posilovací věž profi speciál, která kombinuje dva posilovací kladkové stroje a dva klasické stroje. Na posilovací věži Deluxe najdete:

 

Posilovací věž deluxe profi speciál.jpg

kladka záda široká

přítahy s opěrkou s dopomocí

protisměrná kladka

hrazda s dopomocí

 

Jednotlivá stanoviště multifunkčního posilovacího stroje kombinujeme tak, abychom maximálně efektivně využili daný prostor a procvičili různé svalové skupiny. Z multifunkční věže lze vytvořit posilovnu pro celou horní část těla, nebo pro celé tělo. Četné možnosti cvičení na posilovacích věžích ještě více rozšíří naše nabídka fitness vybavení v podobě adaptérů.

Cvičení na posilovací věži

Na posilovací věži můžete nejprve procvičit široký sval zádový na kladce široké. Poté potrénujte další zádové svaly jako je velký sval oblý, rombické svaly a zadní část svalu deltového a trapézové svaly na kladce úzké. Na tricepsové kladce samozřejmě nejlépe posílíte triceps. A na závěr můžete vyzkoušet širokou škálu cviků na protisměrné kladce, ať už je to unožování se speciální páskovým adaptérem, nebo posilování bicepsu či ramen.

TIP: Chystáte se poprvé do fitness? Přečtěte si náš článek, kde vám poradíme, jak cvičit v posilovně.

Uvažujete o pořízení posilovací věže? 

Důvodů, proč zvolit multifunkční věž do vašeho veřejného či domácího fitness je velké množství. Pokud si nevíte rady s výběrem profesionální či domácí posilovací věže, obraťte se přímo na nás pomocí formuláře níže.


Poptat posilovací věž

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů