Slevová akce
Česky English Deutsch

Parametrické vyhledávání

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Blog > Zájem o fitness centra v hotelu neustále stoupá, víte jaké stroje vybrat?

Zájem o fitness centra v hotelu neustále stoupá, víte jaké stroje vybrat?fitness v hotelu Tetřeví boudy - www.tetreviboudy.comVěděli jste, že jednou z nejčastějších služeb, kterou hoteloví hosté na služebních cestách poptávají, je fitness centrum? Po dlouhém pracovním dni na služební cestě je právě protažení těla vítanou aktivitou. I během dovolené chtějí lidé zůstat ve formě a pravidelně cvičit. Dopřejte hostům ten luxus a vybavte hotelové fitness centrum přesně podle jejich představ.Poradíme vám jak na to.

Co by nemělo chybět v hotelovém fitness centru?

  • Doporučujeme 30–40 % cardio posilovacích strojů. Hosté nepotřebují tahat 150 kilogramů nad hlavu. Jde jim hlavně o komfortní protažení celého těla.
  • Vhodné jsou také multifunkční věže nebo kombinované stroje, ideální volbou do fitness center je naše modelová řada Deluxe.
  • Jako doplněk úplně postačí sada jednoruček a polohovací lavice – na téhle klasice si rád každý zacvičí.

Na co si dát pozor při vybavení fitness centra v hotelu?

  • Vyhněte se těžkým vahám a posilovacím strojům bez dopomoci – cvičenci chodí cvičit obvykle sami a určitě nechcete řešit nepříjemná zranění.
  • Důležité je zvolit správné rozmístění strojů – cardio posilovací stroje umístěte vždy u oken.
  • Hosté ocení hlavně komfort a nepohrdnou luxusem – třeba s hotelovou věží z řady Deluxe rozhodně nešlápnete vedle.

Přes čipovou kartu snadno do pokoje i do fitness centra

Proč nemít stejnou čipovou kartu pro přístup do pokoje i hotelového fitness centra? Ušetříte za recepční a vaši hosté to budou milovat. Žádné zdlouhavé zapisování, hlášení čísla pokoje nebo dokonce registrace. Hosté si jednoduše odpípnou vstup do fitness centra a po tréninku pohodlně odejdou do svého pokoje, aniž by je někdo z personálu rušil. I taková maličkost stačí k tomu, aby byli hosté ve vašem hotelu spokojeni – a o to přeci jde v první řadě.