Česky English Deutsch

Parametrické vyhledávání

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Blog > Vylaďte si stroje do posilovny dle svého gusta

Vylaďte si stroje do posilovny dle svého gustaDatum konání:
21.3.2022

Aneb každé fitness je originál

U stroje je nesmírně důležitá funkčnost a bezpečnost. Musí zabírat na ty správné svaly a zároveň garantovat, že se na stroji nelze poranit.

Kromě těchto aspektů však klademe důraz i na design. Pryč jsou devadesátá léta, kdy byla standardní barva strojů konstrukce strojů bílá a barva koženky černá. Dnes nabízíme každému sladit barvu konstrukce i polstrování dle barev prostoru, ať už se jedná o veřejné, firemní, školní či domácí fitness.

Nabízíme takto široký výběr, protože ctíme osobnost každého zákazníka. Nevyrábíme standardizované stroje ve dvou základních barvách na sklad, protože bychom tím připravili naše zákazníky o možnost výběru.

  • KONSTRUKCE

Základní barvy RAL jsou v ceně stroje. Můžete si vybrat tedy jakoukoliv barvu, která vás napadne. Kromě barevnosti nabíz

Prototyp D406 Deluxe Premium.jpg

íme i různé povrchové úpravy - lesk, polomat nebo mat. Například polomatná černá barva vypadá velmi elegantně a je snadná na údržbu. Další nadstavbou RAL barev jsou speciální barvy s odlesky, které mají metalický nádech. Tyto barvy jsou za příplatek za každé cvičící stanoviště. Výhodou je velmi nestandardní vzhled a naprosto originální barevné vzezření fitness. 

  • POLSTROVÁNÍ

Barvy koženek nebo-li polstrování jsou také na výběr z téměř 30 druhů. Na základě dlouhodobé spolupráce s německým výrobcem polstrování doporučujeme do fitness vybírat spíše tmavší odstíny. Tmavší odstíny jsou jednodušší na údržbu. A bohužel se stává, že používání ručníků není samozřejmost a ve chvíli, kdy si cvičící navíc vezme levnější kalhoty na cvičení, které pouští barvu, dochází k nevratnému poškození. Světlé barvy doporučujeme do domácího fitness, kde snáze pohlídáte hygienu při cvičení. Veškeré barvy koženek jsou již zahrnuté v ceně stroje.

Máme tedy vybranou barvu strojů i polstrování, ale existuje ještě něco, co můžete na stroji takzvaně personalizovat nebo podtrhnout? Samozřejmě že ano!

  • PROŠITÍ S LOGEM

Polstrování můžeme zvýraznit tím, že koženku prošijeme kontrastní nití. Nebo na sedačky vyšijeme logo vašeho fitness. Proces schvalování probíhá tak, že nám pošlete logo, my jej necháme našít na vzorek koženky a poté vám ho pošleme ke schválení. 

  • KOVOVÉ A PLASTOVÉ ŠTÍTKY S LOGEM

Pro zdůraznění robustnosti strojů nabízíme instalaci kovových štítků s logem firmy Grün Sport. Pokud chcete na strojích mít logo vašeho fitness, nabízíme možnost vytištění speciálních plastových štítků s logem Grün Sport a logem vašeho fitness či firmy. Proces schvalování probíhá stejně jako u vyšívání na koženky. Pošlete nám vaše logo a my necháme vytvořit návrh kombinovaného štítku s logy obou firem. Po schválení zadáváme výrobu štítků / nálepek a také se spolu domluvíme na jejich velikosti.

Barevné variace koženek a základních barev RAL jsou již v ceně stroje. Nadstandardní metalické barvy konstrukce jsou za příplatek, stejně jako prošití koženek a štítky s logem. 

Máte zájem o personalizaci designu s logem vašeho fitness a a chcete zjistit veškeré detaily? Kontaktujte nás na info@grunsport.cz