Česky English Deutsch

Parametrické vyhledávání

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Blog > GRÜN SPORT UNIQUE – KOMBINACE MULTIPRESSU A MULTIFUNKČNÍCH KLADEK

GRÜN SPORT UNIQUE – KOMBINACE MULTIPRESSU A MULTIFUNKČNÍCH KLADEKPředstavujeme vám nový kombinovaný stroj, který garantuje kompletní procvičení všech svalových skupin bez kompromisů při zachování 100% ergonomie a biomechaniky.

GRÜN SPORT UNIQUE je vhodný pro veřejná, firemní i domácí fitness. Zabere minimum místa a poskytne maximální procvičení. Stroj je vhodný pro začátečníky i profesionály.

GARANCE 1: VARIABILITA

Na kombinovaném stroji multipress s multifunkčními kladkami a hrazdou procvičíte celé tělo.Koláž cvičení UNIQUE 2.JPG

Jaké cviky můžete vyzkoušet?

  • Multipress – samozřejmostí je bench press nadhmatem i podhmatem. Aretace osy na přední části stroje umožňuje pohodlné cvičení.
  • Dřep s osou – mezi kladkami je dostatek prostoru pro dřepování s osou, nebo mrtvý tah
  • Multifunkční kladky – jsou posuvné po celé délce jeklu a nabízí při výběru adaptérů procvičení všech svalů. Od prsních svalů při stahování obou protisměrných kladek, tricepsu při stahování jedné kladky, ramen při upažování či hýžďových a stehenní svalů při unožování a zakopávání. Navíc lze zapojit i břišní svaly při stahování tricepsového provazu na kladce horní.
  • Hrazdy – shyby na hrazdě posílí především široký sval zádový, ale zapojí i další zádové svaly a také svaly paží a prsou. Začátečníci mohou využít dopomoc v podobě odporových gum.

GARANCE 2: BIOMECHANIKA

Při výrobě tohoto stroje jsme kladli maximální důraz na zachování ergonomie a biomechaniky. Můžete si být jistí, že svaly budou během cvičení optimálně a bezpečně zatížené během celého rozsahu pohybu.

GARANCE 3: ROBUSTNÍ KONSTRUKCE

Jak jste u "Grünu" zvyklí, konstrukce je maximálně robustní pro zajištění bezpečnosti a stability při cvičení.

GARANCE 4: LIBOVOLNÝ DESIGN

Barva konstrukce i polstrování lavičky je na výběru každého z vás. Můžete tak stroj sladit s interiérem posilovny, firemních barev či interiéru domu.

CENA stroje je 110.500,- Kč bez DPH

Ke stroji je možné doplnit polohovací lavici a adaptéry dle výběru.

Máte zájem o kompletní nabídku včetně dopravy a montáže? Kontaktuje nás na info@grunsport.cz