Česky English Deutsch

Parametrické vyhledávání

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Služby > Vybavení posiloven

Kompletní vybavení posilovny

Od roku 1989 jsme vybavili několik stovek posiloven našimi stroji. Mezi naše zákazníky patří fitness centra, fotbalové, hokejové a atletické kluby, hotely a penziony, zdravotnická zařízení, policie, hasiči, školy a další subjekty. Podrobněji je naleznete v referencích.

 

Jak probíhá realizace vybavení posilovny

Návrh rozmístění strojů v posilovněSpolečně probereme vaše požadavky a možnosti, na základě kterých vám zpracujeme celkové řešení realizace včetně cen. Po odsouhlasení můžeme navrhnout rozmístění strojů v prostoru, kde se budou stroje nacházet. Všechny stroje je možné si osobně vyzkoušet v našich spřátelených fitness centrech. 

Pak následuje samotná výroba strojů a odvoz na místo určení, který zajišťujeme sami. Při předání zaškolíme obsluhu tak, aby byla schopna stroje používat a vysvětlit jejich používání i dalším lidem. 

Přečtěte si více informací o kompletním vybavení posilovny naší firmou.

Dodáváme také cardio stroje

Jsme schopni dodat také běhací pásy, běžecké trenažery, cyklotrenažery, eliptické trenažery (cross trenažer), cyklo trenažery

Jak je to se servisem a zárukou?

Na všechny naše produkty je díky kvalitní výrobě nadstandardní záruka 4 roky na konstrukce. Veškeré záruční i pozáruční opravy provádíme u vás, nemusíte tak stroje složitě dopravovat k nám do servisu. O stroje se běžně staráme po celou dobu jejich životnosti. Víte tak, že po celou dobu, co budete stroj používat k němu máte zajištěn servis přímo od výrobce.

POPTAT VYBAVENÍ POSILOVNY