Slevová akce
Česky English Deutsch

Parametrické vyhledávání

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Blog > Fitness centrum v práci? Skvělý nápad, který zaměstnance motivuje

Fitness centrum v práci? Skvělý nápad, který zaměstnance motivujefiremní posilovna společnosti AVASTVstup do firemního fitness centra je ojedinělý benefit, který ocení skoro každý zaměstnanec. V době, kdy poptávka po zaměstnancích převyšuje nabídku, je právě fitness centrum jedním z hlavních argumentů a obrovským lákadlem. My vám nejen poradíme s vybavením posilovny, také pro vás firemní fitness centrum na klíč postavíme.

Proč by majitelé firem měli investovat do fitness centra pro zaměstnance?

  • Posílíte firemního ducha a lidé napříč odděleními se spolu naučí lépe spolupracovat
  • Cvičení rozproudí krev v žilách a zvýší efektivitu práce zaměstnanců
  • Pravidelné navštěvování fitness centra sníží nemocnost ve firmě
  • Jednoduše by se dalo říct „Spokojený a fyzicky zdatný zaměstnanec = výkonný zaměstnanec

Firemní fitness centrum je vlastně taková větší domácí posilovna

Cílem firemního fitness centra (stejně jako každého jiného fitka) je procvičit celé tělo. Proto doporučujeme komplexní posilovací stroje z řady Compact. Tyto stroje také majitelé firem při realizaci firemní posilovny nejčastěji poptávají. Velký zájem je i o luxusní řadu Deluxe. Na masivní konstrukci mohou cvičit začátečníci i fitness mazáci. Ideální velikost firemního fitness centra není více než 100 m2. Na takovém prostoru si zacvičí 20–30 lidí současně. Více zaměstnanců v jednu chvíli tam snad ani nechcete, kdo by pak zůstal na pracovišti?

A konečně. Jaké fitness stroje tedy zvolit do firmy?

  • Určitě univerzální posilovací lavici s polohováním sedáku i zádové opěrky, na ní si zacvičí profík i začátečník. K lavici nezapomeňte pořídit sestavu jednoručních činek.
  • Horní a spodní kladka umožní procvičení celého těla, to ocení zaměstnanci po náročném dni v práci
  • Každý chce mít ploché břicho – chybět by proto neměla ani šikmá lavice
  • Pro úsporu prostoru i financí doporučujeme kteroukoliv z našich fitness posilovacích věží, kde můžou cvičit čtyři zaměstnanci najednou
  • Samozřejmě kardio stroje pro spalování tuků, ty ocení nejen ženské osazenstvo firmy. Kardio stroje slouží totiž také k prohřátí na začátku každého tréninku.