Česky English Deutsch

Parametrické vyhledávání

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Domácí fitness

Vybavení domácí posilovny

Posilovací stroje vyrábíme od roku 1989 a i když jsou všechny naše stroje primárně určené pro profesionální trénink, můžete je použít i v domácím fitness. Díky robustní konstrukci vám v domácím prostředí budou sloužit celý život.

Podívejte se na 3 typové posilovny

 

 

Jak začít?

domácí posilovnaJako první od vás potřebujeme vědět, jaký máte životní styl a komu má posilovna sloužit. Jedná se o doplněk k cyklistickému tréninku pro jednoho člena rodiny, nebo to má t maximálně funkční domácí posilovna pro všechny členy rodiny a také pro přátele a známé? Jak velký prostor máte k dispozici a jaká je vaše představa o výši investice?

Na základě těchto informací vám poradíme tu nejvhodnější sestavu strojů a doplňků pro silový i funkční trénink. V našich třech výrobních řadách Klasik, Compact a Deluxe nabízíme profesionální posilovací stroje, které jsou pro domácí posilovny vhodné a vydrží vám bez nadsázky desítky let. Naše posilovací stroje vyrábíme od roku 1989 s důrazem na robustnost a ergonomickou vyladěnost.

Čím domácí posilovnu vybavit?

Domácí posilovny vybavujeme nejčastěji kombinovanými posilovacími stroji, například naším strojem předkopávání/zakopávání, či posilovací věží, která umožňuje na malém prostoru procvičit celou horní polovinu těla.

Různými doplňky fitness jako je například BOSU a profesionální posilovací hrazda rozšíříme možnosti cvičení v kombinaci s klasickými posilovacími či cardio stroji, např běhací pás. Fitness trénink v domácím prostředí bude plný různých kombinací cvičení a už nikdy nebudete muset čekat, až se uvolní váš oblíbený posilovací stroj.

Nezávazná konzultace

Domácí fitness stroje