Slevová akce
Česky English Deutsch

Parametrické vyhledávání

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Vybavení pro > Domácí fitness

Vybavení domácí posilovny

Posilovací stroje vyrábíme od roku 1989 a i když jsou všechny naše stroje primárně určené pro profesionální trénink, můžete je použít i v domácím fitness. Díky robustní konstrukci vám v domácím prostředí budou sloužit celý život.

Podívejte se na 3 typové domácí posilovny

 

 

Jak začít s vybavením do domácí posilovny?

domácí posilovnaJako první od vás potřebujeme vědět, jaký máte životní styl a komu má domácí posilovna sloužit. Jedná se o doplněk k cyklistickému tréninku pro jednoho člena rodiny, nebo to má t maximálně funkční domácí posilovna pro všechny členy rodiny a také pro přátele a známé? Jak velký prostor máte doma k dispozici a jaká je vaše představa o výši investice?

Na základě těchto informací vám poradíme tu nejvhodnější sestavu strojů a doplňků pro silový i funkční trénink. V našich třech výrobních řadách Klasik, Compact a Deluxe nabízíme profesionální  posilovací stroje, které jsou pro domácí posilovny vhodné a vydrží vám bez nadsázky desítky let. Naše posilovací stroje vyrábíme od roku 1989 s důrazem na robustnost a ergonomickou vyladěnost.

Čím a jak vybavit domácí posilovnu?

Domácí posilovny vybavujeme nejčastěji kombinovanými posilovacími stroji, například naším strojem předkopávání/zakopávání, či posilovací věží, která umožňuje na malém prostoru procvičit celou horní polovinu těla.

Různými základními doplňky vhodnými pro fitness vybavení na domajako je například BOSU a profesionální posilovací hrazda rozšíříme možnosti cvičení v kombinaci s klasickými posilovacími či cardio stroji, např. běhací pás. Fitness trénink v domácím prostředí bude plný různých kombinací cvičení a už nikdy nebudete muset čekat, až se uvolní váš oblíbený posilovací stroj.

Nezávazná konzultace

Výhody domácí posilovny

Pohodlí a dostupnost

Jednou z největších výhod domácího fitness je pohodlí, které nabízí. Už žádné spěchání do místní posilovny ve špičce nebo ztrácení času dojížděním. S domácí posilovnou se váš cvičební plán stane flexibilním a umožní vám cvičit, kdykoli vám to nejvíce vyhovuje.

 

Soukromí

Pro mnohé může být představa cvičení před cizími lidmi zastrašující. S domácí posilovnou máte luxus cvičení v soukromí svého vlastního prostoru. Toto uvolněné prostředí vám umožní soustředit se pouze na vaše cvičení, což vede ke zvýšené koncentraci a výkonu.

 

Personalizované vybavení a atmosféra

Jednou z nejvýznamnějších výhod domácího fitka je možnost upravit si vybavení a atmosféru tak, aby vyhovovala vašim preferencím. Máte svobodu vybrat si vybavení, které je v souladu s vašimi fitness cíli, a podle toho přizpůsobit své tréninky.

 

Úspora času a peněz

Udržování členství v posilovně a dojíždění do fitness zařízení může být nákladné a časově náročné. Investicí do domácí tělocvičny tyto opakované výdaje eliminujete a ušetříte drahocenný čas.

 

Rodinné pouto 

Posilovna doma prospívá nejen vám osobně, ale může také spojit vaši rodinu nebo komunitu. Cvičení doma vám umožní zapojit vaše blízké do vaší fitness cesty a vytvořit skvělou atmosféru ve vaší domácnosti. Ať už se jedná o rodinné cvičení nebo pořádání malých skupinových tréninků, domácí posilovna může podpořit pocit jednoty a motivace.

Domácí fitness stroje