Česky English Deutsch

Parametrické vyhledávání

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Vybavení pro > Domácí fitness > Velká domácí posilovna

Velká domácí posilovna

fitness věž.jpgPatříte mezi šťastlivce, kteří mají k dispozici prostor o velikosti 20 až 25 metrů čtverečních?Využijte tento prostor pro multifunkční fitness věž, na které procvičíte celou horní polovinu těla. Další multifunkční věž, na které procvičíte celé tělo pomocí přesně vedené dráhy pohybu je hotelová věž.

Všeobecně jsou do domácích posiloven vhodné kombinované stroje, které na jednom stanovišti procvičí více svalových skupin. Mezi naše nejoblíbenější stroje do veřejných fitness i na doma patří kombinované stroje multipress / kladka horní, butterfly / delt deck a předkopávání / zakopávání.

Pokud vám zbyde místo, můžete do full home gym přidat i polohovací lavičku s jednoručkami a vyhradit si místo na podložku pro finální strečink.

Výroba ve 3 řadách

Všechny výše uvedené stroje vyrábíme ve třech výrobních řadách Klasik, Compact a Deluxe. Pro domácí použití vychází ekonomicky nejlépe řada Klasik v provedení hranatého profilu. Jestliže je pro vás kromě funkčnosti důležitý i design, vyberte si řadu Compact či Deluxe. Obě jsou vyrobené z tunelového profilu. Řada Deluxe má navíc zaoblené sedačky a v některých případech i robustnější konstrukci než Compact.

Z dlouhodobého hlediska se cena vyplatí. Pokud vezmeme v potaz, že minimálně dva členové domácnosti ušetří na vstupném za rok ve větším městě 20.000,- Kč za rok, investice do domácího fitness se již nezdá tak vysoká. Kromě výše vstupného je nutné ještě vzít v potaz ušetřené náklady za dojezd do fitness a případně také parkovací poplatky.

Všechny naše stroje jsou vyrobené v Česku. Jsou robustní a nezničitelné. Takže i když je každý den zatížíte s rodinou anebo i s přáteli, nemusíte se obávat poničení. Svařované profily vám vydrží bez nadsázky desítky let.

Orientační výše investice

Složení domácího fitness

Řada Klasik

Řada Compact

Fitness věž 102.500,- Kč 110.500,- Kč
Hotelová věž 161.500,- Kč 157.300,- Kč

3 kombinované stroje - multipress / kladka horní; butterfly / delt deck; předkopávání / zakopávání

171.900,- Kč 194.000,- Kč

Poptat velkou domácí posilovnu

Pomocí níže uvedeného formuláře nám pošlete vaši představu, na míru pro vás připravíme řešení.

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů