Česky English Deutsch

Vyhledat v katalogu

Parametrické vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Posilovací stroje > Energy Deluxe: řada duálních kotoučových strojů

Energy Deluxe: řada duálních kotoučových strojů

Posilovací stroje Energy Deluxe jsou ideální pro srovnání svalových dysbalancí. Sportovec s nimi totiž procvičí samostatně levou nebo pravou polovinu těla. Pokud má tedy např. atlet odrazovou nohu silnější, může slabší končetinu posilovat samostatně nebo si na ni naložit víc závaží.

2 výhody kolekce Energy Deluxe

 1. Fitness stroje ocení profesionálové
  Tyhle mašiny jsou vyloženě pro profesionály, kteří vědí, jak pracovat se svým tělem a mají dostatečnou sílu – kotouče se totiž na hroty nakládají ručně. Doporučujeme je proto pro větší posilovny, kde si každý cvičenec najde to své.
 2. Nalákáte i golfisty, fotbalisty, hokejisty a tenisty
  Chcete do svého fitness nalákat zajímavé cílové skupiny sportovců, jako jsou např. golfisté nebo tenisté? Nabídněte jim kompenzační trénink. Ze začátku mohou na strojích cvičit spolu s instruktorem a později to zvládnou sami. Kolekci Energy Deluxe si prohlédněte i v případě, že právě řešíte vybavení golfového hřiště, tenisového nebo atletického areálu.

Podívejte se na kolekce Deluxe, Compact a Klasik, v nichž najdete kompletní vybavení pro fitness.


Zobrazeno 11 položek
 • BICEPS STROJ

  Duální kotoučový stroj na procvičení bicepsu je řešením mezi klasickými stroji se závažím a cvičením s volnými vahami. Jednoduché vedení dráhy pohybu umožňuje efektivní procvičení a maximální rozvoj síly.

  Partie
  ruce

 • MULTI Hip & Glute Machine

  Multifunkční stroj pro procvičení hamstringů, hýžďových svalů a spodních zádových svalů. Přidejte ke cvičení kotouče, olympijské osy nebo odporové gumy a můžete kombinovat mnoho stylů a typů cvičení. Trénink je jednoduchý a bezpečný.

  Partie
  nohy, záda, hýždě

 • PRSA TLAK VLEŽE

  Duální stroj na prsní svaly. Umožňuje nezávislé procvičení obou polovin těla, maximální rozsah cvičení a efektivní zátěž prsních svalů díky speciálně vyrobenému úhlu pohybu. 

  Partie
  prsa

 • PRSA TLAK VSEDĚ

  Prsa tlak vsedě - duál

  Partie
  prsa

 • PRSA TLAK VSEDĚ 45°

  Duální kotoučový stroj na procvičení prsních svalů s přesně vedenou dráhou je řešením mezi klasickými stroji se závažím a cvičením s volnými vahami. Jednoduché vedení dráhy pohybu umožňuje efektivní procvičení a maximální rozvoj síly.

  Partie
  prsa

 • RAMENA TLAK VSEDĚ

  Ramena tlak vsedě - duál

  Partie
  ramena

 • RAMENA VSEDĚ UPAŽOVÁNÍ S OPĚRKOU

  Posilovací stroj na ramena umožní procvičení ramen, zejména předních a středních deltových svalů. Duální nakládání na kotouče dovolí cvičit ramena najednou, nebo procvičit obě části těla zvlášť.

  Partie
  ramena

 • VÝTLAK VESTOJE

  Duální kotoučový stroj na intenzivní procvičení celého těla je řešením mezi klasickými stroji se závažím a cvičením s volnými vahami. Jednoduché vedení dráhy pohybu umožňuje efektivní procvičení a maximální rozvoj síly. Explozivní cvičení při zachování stability.

  Partie
  ramena

 • ZÁDA PŘÍTAHY PODHMAT BALANCE - DUÁL

  Náš nový stroj je zaměřený na jeden z nejvíce opomíjených svalů při cvičení a tím je sval pilovitý přední, tedy musculus serratus anterior, přesně řečeno. Přitom tenhle sval, pokud ho posilujeme, dokáže ulevit od bolesti krku i zad.

  Partie
  záda, ruce

 • ZÁDA PŘÍTAHY S OPĚRKOU

  Duální kotoučový stroj na procvičení zádových svalů je řešením mezi klasickými stroji se závažím a cvičením s volnými vahami. Jednoduché vedení dráhy pohybu umožňuje efektivní procvičení a maximální rozvoj síly.

  Partie
  záda

 • ZÁDA PŘÍTAHY SHORA NADHMAT

  Duální stroj na záda. Speciálně tvarovaná madla umožňují širokou variabilitu pohybu, nezávislá pravá a levá strana.

  Partie
  záda

Zobrazeno 11 položek