Česky English Deutsch

Vyhledat v katalogu

Parametrické vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Posilovací stroje > Energy Deluxe: řada duálních kotoučových strojů

Energy Deluxe: řada duálních kotoučových strojů

Posilovací stroje Energy Deluxe jsou ideální pro srovnání svalových dysbalancí. Sportovec s nimi totiž procvičí samostatně levou nebo pravou polovinu těla. Pokud má tedy např. atlet odrazovou nohu silnější, může slabší končetinu posilovat samostatně nebo si na ni naložit víc závaží.

2 výhody kolekce Energy Deluxe

 1. Fitness stroje ocení profesionálové
  Tyhle mašiny jsou vyloženě pro profesionály, kteří vědí, jak pracovat se svým tělem a mají dostatečnou sílu – kotouče se totiž na hroty nakládají ručně. Doporučujeme je proto pro větší posilovny, kde si každý cvičenec najde to své.
 2. Nalákáte i golfisty, fotbalisty, hokejisty a tenisty
  Chcete do svého fitness nalákat zajímavé cílové skupiny sportovců, jako jsou např. golfisté nebo tenisté? Nabídněte jim kompenzační trénink. Ze začátku mohou na strojích cvičit spolu s instruktorem a později to zvládnou sami. Kolekci Energy Deluxe si prohlédněte i v případě, že právě řešíte vybavení golfového hřiště, tenisového nebo atletického areálu.

Podívejte se na kolekce Deluxe, Compact a Klasik, v nichž najdete kompletní vybavení pro fitness.


Zobrazeno 8 položek
 • E701 - PRSA TLAK VSEDĚ - DUÁL

  Prsa tlak vsedě - duál

  Partie
  prsa

 • E702 - RAMENA TLAK VSEDĚ - DUÁL

  Ramena tlak vsedě - duál

  Partie
  ramena

 • E703 - ZÁDA PŘÍTAHY S OPĚRKOU - DUÁL

  Duální kotoučový stroj na procvičení zádových svalů je řešením mezi klasickými stroji se závažím a cvičením s volnými vahami. Jednoduché vedení dráhy pohybu umožňuje efektivní procvičení a maximální rozvoj síly.

  Partie
  záda

 • E704 - PRSA TLAK VSEDĚ 45° - DUÁL

  Duální kotoučový stroj na procvičení prsních svalů s přesně vedenou dráhou je řešením mezi klasickými stroji se závažím a cvičením s volnými vahami. Jednoduché vedení dráhy pohybu umožňuje efektivní procvičení a maximální rozvoj síly.

  Partie
  prsa

 • E705 - BICEPS STROJ - KOTOUČE - DUÁL

  Duální kotoučový stroj na procvičení bicepsu je řešením mezi klasickými stroji se závažím a cvičením s volnými vahami. Jednoduché vedení dráhy pohybu umožňuje efektivní procvičení a maximální rozvoj síly.

  Partie
  ruce

 • E706 - VÝTLAK VESTOJE - DUÁL

  Duální kotoučový stroj na intenzivní procvičení celého těla je řešením mezi klasickými stroji se závažím a cvičením s volnými vahami. Jednoduché vedení dráhy pohybu umožňuje efektivní procvičení a maximální rozvoj síly. Explozivní cvičení při zachování stability.

  Partie
  ramena

 • E707 - ZÁDA PŘÍTAHY SHORA NADHMAT - DUÁL

  Duální stroj na záda. Speciálně tvarovaná madla umožňují širokou variabilitu pohybu, nezávislá pravá a levá strana.

  Partie
  záda

 • E709 - PRSA TLAK VLEŽE - DUÁL

  Duální stroj na prsní svaly. Umožňuje nezávislé procvičení obou polovin těla, maximální rozsah cvičení a efektivní zátěž prsních svalů díky speciálně vyrobenému úhlu pohybu. 

  Partie
  prsa

Zobrazeno 8 položek