Česky English Deutsch

Vyhledat v katalogu

Parametrické vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Produkty > Katalog > Energy Deluxe: řada duálních kotoučových strojů

Energy Deluxe: řada duálních kotoučových strojů

Posilovací stroje Energy Deluxe jsou ideální pro srovnání svalových dysbalancí. Sportovec s nimi totiž procvičí samostatně levou nebo pravou polovinu těla. Pokud má tedy např. atlet odrazovou nohu silnější, může slabší končetinu posilovat samostatně nebo si na ni naložit víc závaží.

2 výhody kolekce Energy Deluxe

 1. Fitness stroje ocení profesionálové
  Tyhle mašiny jsou vyloženě pro profesionály, kteří vědí, jak pracovat se svým tělem a mají dostatečnou sílu – kotouče se totiž na hroty nakládají ručně. Doporučujeme je proto pro větší posilovny, kde si každý cvičenec najde to své.
 2. Nalákáte i golfisty, fotbalisty, hokejisty a tenisty
  Chcete do svého fitness nalákat zajímavé cílové skupiny sportovců, jako jsou např. golfisté nebo tenisté? Nabídněte jim kompenzační trénink. Ze začátku mohou na strojích cvičit spolu s instruktorem a později to zvládnou sami. Kolekci Energy Deluxe si prohlédněte i v případě, že právě řešíte vybavení golfového hřiště, tenisového nebo atletického areálu.

Podívejte se na kolekce Deluxe, Compact a Klasik, v nichž najdete kompletní vybavení pro fitness.


Zobrazeno 13 položek
 • BICEPS STROJ

  Duální kotoučový stroj na procvičení bicepsu je řešením mezi klasickými stroji se závažím a cvičením s volnými vahami. Jednoduché vedení dráhy pohybu umožňuje efektivní procvičení a maximální rozvoj síly.

  Partie
  ruce

 • MULTI Hip & Glute Machine

  Multifunkční stroj pro procvičení hamstringů, hýžďových svalů a spodních zádových svalů. Přidejte ke cvičení kotouče, olympijské osy nebo odporové gumy a můžete kombinovat mnoho stylů a typů cvičení. Trénink je jednoduchý a bezpečný.

  Partie
  nohy, záda, hýždě

 • PRSA TLAK - HORNÍ - DUÁL

  Duální kotoučový stroj zaměřený na důrazné procvičení horní oblasti prsních svalů. Možnost procvičit pravou či levou část těla zvlášť. Přesně vedený úhel cvičení zajišťuje cílené procvičení svalu. Jednoduchý design zajišťuje maximální výsledek

  Partie
  prsa
  Novinka
  Ano

 • PRSA TLAK VLEŽE

  Duální kotoučový stroj na intenzivní procvičení celého těla je řešením mezi klasickými stroji se závažím a cvičením s volnými vahami. Jednoduché vedení dráhy pohybu umožňuje efektivní procvičení a maximální rozvoj síly. Nezávislé pohyblivé páky slouží k procvičení obou paží dohromady nebo zvlášť. 

  Partie
  ruce, ramena, prsa

 • PRSA TLAK VSEDĚ

  Prsa tlak vsedě - duál

  Partie
  prsa

 • PRSA TLAK VSEDĚ 45°

  Duální kotoučový stroj na procvičení prsních svalů s přesně vedenou dráhou je řešením mezi klasickými stroji se závažím a cvičením s volnými vahami. Jednoduché vedení dráhy pohybu umožňuje efektivní procvičení a maximální rozvoj síly.

  Partie
  prsa

 • RAMENA TLAK VSEDĚ

  Ramena tlak vsedě - duál

  Partie
  ramena

 • RAMENA VSEDĚ UPAŽOVÁNÍ S OPĚRKOU

  Posilovací stroj na ramena umožní procvičení ramen, zejména předních a středních deltových svalů. Duální nakládání na kotouče dovolí cvičit ramena najednou, nebo procvičit obě části těla zvlášť.

  Partie
  ramena

 • TRICEPS VSEDĚ - DUÁL

  Duální kotoučový stroj na procvičení tricepsu vsedě, možnost procvičení pravého i levého tricepsu zvlášť. Výškově stavitelná sedačka a válcové opěrky nohou umožňují všem najít správnou polohu pro cvičení.

  Partie
  Ruce
  Novinka
  Ano

 • VÝTLAK VESTOJE

  Duální kotoučový stroj na intenzivní procvičení celého těla je řešením mezi klasickými stroji se závažím a cvičením s volnými vahami. Jednoduché vedení dráhy pohybu umožňuje efektivní procvičení a maximální rozvoj síly. Explozivní cvičení při zachování stability.

  Partie
  nohy, ruce, ramena, břicho, hýždě

 • ZÁDA PŘÍTAHY PODHMAT - DUÁL

  Stroj záda přítahy podhmat - duál je kromě širokého svalu zádového zaměřený také na jeden z nejvíce opomíjených svalů při cvičení a tím je sval pilovitý přední, tedy musculus serratus anterior. Přitom tenhle sval, pokud ho posilujeme, dokáže ulevit od bolesti krku i zad.

  Partie
  záda, ruce
  Novinka
  Ano

 • ZÁDA PŘÍTAHY S OPĚRKOU

  Duální kotoučový stroj na procvičení zádových svalů je řešením mezi klasickými stroji se závažím a cvičením s volnými vahami. Jednoduché vedení dráhy pohybu umožňuje efektivní procvičení a maximální rozvoj síly.

  Partie
  záda

 • ZÁDA PŘÍTAHY SHORA NADHMAT

  Duální kotoučový stroj na intenzivní procvičení celého těla je řešením mezi klasickými stroji se závažím a cvičením s volnými vahami. Jednoduché vedení dráhy pohybu umožňuje efektivní procvičení a maximální rozvoj síly. Nezávislé pohyblivé páky slouží k procvičení obou paží dohromady nebo zvlášť. 

  Partie
  záda, ramena

Zobrazeno 13 položek