Česky English Deutsch

Parametrické vyhledávání

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Stará struktura - nemazat > O nás

O nás

DSC_8991.jpg

S výrobou posilovacích strojů začal náš táta Petr Grün, zakladatel firmy GRÜN SPORT, ihned po sametové revoluci již na konci roku 1989. Jako nadšený sportovec měl již doma vlastnoručně vyrobené posilovací stroje a motivací pro to, rozjet vlastní firmu, byly požadavky na výrobu stejných strojů od jeho přátel. Naše původní výrobní prostory byly skromné a postupem času nedostačovaly stále narůstajícímu počtu zákazníků, a tak jsme roku 1993 postavili zcela novou výrobní halu. Od začátku jsme vsadili na vysokou kvalitu výrobků a jejich dlouhodobou životnost.
 
Na web O nás.jpg
Abychom si udrželi současné zákazníky a získali nové, musíme jim zaručit vysokou kvalitu a dlouho životnost posilovacích strojů v jejich fitness. Již se nám potvrdilo, že tento přístup, zavedený v roce 1989 byl správný a díky němu můžeme nabízet stále se rozšiřující řadu našich výrobků. 
 
V současné době pokračujeme se sestrou v tom, co náš táta nastavil, založil a za téměř 30 let tvrdé práce uvedl do reality. Zároveň neusínáme na vavřínech a s celým týmem z GRÜN SPORTu děláme i na novinkách. 
 
 

Vyrábíme do celého světa

Na GRÜN SPORT posilovacích strojích se připravuje řada našich sportovních reprezentantů včetně kulturistů, atletů, fotbalistů a hokejistů.  Kromě České a Slovenské republiky si můžete na našich strojích      zacvičit i v Německu, Švýcarsku, Holandsku,  Turecku, Jemenu atd.

Důraz na kvalitní materiály a výrobní postupy

Jsme nekompromisní, co se týče materiálů i kvality výroby. Výroba v České republice pro nás znamená, že se můžeme zaručit za vysokou kvalitu a dlouhou životnost, která nás zařadila mezi světově známé výrobce posilovacích strojů. Přijďte se k nám osobně přesvědčit o kvalitě naší výroby a převážně českých materiálů. 

Neustálý vývoj strojů znamená postup i pro Vás. Téměř 30 leté zkušenosti znamenají výhodu pro naše zákazníky. Zjistěte přímo u nás, co nás dělá úspěšnými, co od nás můžete čekat a především, proč se na nás můžete spolehnout.

Filozofie

Za vším co děláme, stojí myšlenka nabízet tu nejvyšší kvalitu. Sázka na kvalitu stojí za naším úspěchem, ať už se jedná o kvalitu materiálů, výroby či služeb. Nabízíme Vám řešení vaší posilovny přímo na míru a v případě zájmu také know-how.

Služby

Nabízíme vám kompletní poradenství při výběru vhodných posilovacích strojů pro vaše veřejné či domácí fitness.  Samozřejmostí je široká variabilita provedení zakázky. Jsme schopni dodat stroj v jakékoliv barevné kombinaci povrchové úpravy i potahových materiálů. Dále poskytujeme záruční a pozáruční servis. Na přání zákazníka zajišťujeme i transport a montáž strojů. Dokážeme vám pomoci i s financováním