Slevová akce
Česky English Deutsch

Parametrické vyhledávání

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Blog > JAK CVIČIT BĚHEM KARANTÉNY? ZAŘIĎTE SI DOMÁCÍ FITNESS S PROFESIONÁLNÍM VYBAVENÍM

JAK CVIČIT BĚHEM KARANTÉNY? ZAŘIĎTE SI DOMÁCÍ FITNESS S PROFESIONÁLNÍM VYBAVENÍMStalo se nemyslitelné. Vir Covid-19 způsobil dočasné uzavření našich oblíbených fitness center.

V Grün Sportu si uvědomujeme, že pro spoustu lidí je cvičení důležité nejen kvůli vyrýsované postavě, ale zejména psychické pohodě. Se sestrou Míšou nemůžeme vydržet ani jeden den. Proto vám chceme poskytnout profesionální vybavení, které vydrží navěky v jakékoliv době. Ať už se jedná o nynější stav, nebo i do budoucna, až nebudete stíhat zajít do vašeho oblíbeného fitness.

Proč je denní dávka endorfinů důležitá?

Imunitu posílíte nejen zdravou stravou, vitamíny a minerály, ale také psychickou pohodou. K té vám pomůže pravidelný pohyb. Právě v tomto období je důležité sport do denního programu zařadit.

Jaké vybavení je pro domácí trénink nejlepší?

Připravili jsme pro Vás přehled základního sportovního vybavení, se kterými zvládnete trénink i doma.

S naší robustní polohovací lavice a jednoruček sestavíte bohatý trénink na celé tělo. Jednoručky kromě tlaků vleže výborně doplňují například výpady nebo sedy lehy s jednoručkou položenou na břiše.

Pro standardní trénink zvolte sadu od 2,5 kg od 20 kg.

Trénink je možné rozšířit s olympijskou osou a nakládacími kotouči.

Skladný a šikovný kousek zejména pro ženy je náš základní sissi dřep, nebo vylepšený sissi dřep.

Máte místo a zájem o více strojů a nevíte, jaké si z naší nabídky vybrat? Podívejte se na náš článek o vybavení domácí posilovny. Samozřejmě jsme tu pro vás, abychom společně prodiskutovali vaše potřeby a zvolili nejvhodnější řešení.

Máte zájem o více informací, termín dodání a možnosti barevného provedení strojů? Dejte nám vědět na info@grunsport.cz. Stále pro vás vyrábíme kvalitní české stroje a vážíme si vaší přízně. Děkujeme!

Nezávazně poptat domácí posilovnu

GRUN SPORT VYROBA_MONTAZ-0011.jpg GRUN SPORT VYROBA_MONTAZ-0006.jpg GRUN SPORT VYROBA_MONTAZ-0015[1].jpg